Dom

ShenZhen BST Industry Co., Limited Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny ShenZhen BST Industry Co., Limited Certyfikaty
Chiny ShenZhen BST Industry Co., Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Twoja opinia i rozwiązanie Twojej firmy zawsze jest najszybsza i najlepsza, podoba mi się twoja postawa robocza, Łatwo było pracować z BST.

—— Mr. Robert Walker

Cieszę się, że znów mogę współpracować z BST, są cierpliwi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, profesjonalnie, kompetentnie, bardzo dobrze.

—— Mr. Ismael Rodrigues

Polecamy Znaki BST każdemu, kto chce zwrócić uwagę na swoją firmę, Doceń wszelką pomoc!

—— Mr Roger Vachon

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego miłego wyświetlacza led i czekamy na wiele lat użytkowania. Dziękuję za dostarczenie tak wspaniałej usługi.

—— Mr. Jorge Misri

Są bardzo profesjonalni i zawsze dostępni, aby zapewnić wsparcie techniczne, udali się, upewniając się, że pracujemy.

—— Ms Helene Myshka

Współpracujemy z Tobą od ponad 3 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z reaktywności BST, pomocy produktów.

—— Mr. Antoni Rojas Ortiz

Byliśmy zadowoleni z doświadczenia pracowników w doborze wyświetlaczy LED i innych elementów projektu.

—— Mr. Petar Petrović

Zaleciłeś odpowiedni ekran rozmiaru dla naszej aplikacji i nie naciskał nas na sprzedaż. Jestem bardzo zadowolony z BST.

—— Mr. Alonso Ramos Aguilar

Nasze doświadczenie, o którym mówiliśmy wcześniej, było wspaniałe. Poleciłbym was każdemu, kto chce kupić wyświetlacz ledowy.

—— Mr. Andreas Müller

Czujemy, że mamy świetny produkt na wydane pieniądze. Daje nam dużą elastyczność w tym, co możemy przez nią komunikować.

—— Mr Dave Sharpe

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta, a także z rozmów telefonicznych, które otrzymaliśmy od czasu naszego nowego wyświetlacza led.

—— Mr Juan Garcia Garcia

Mieliśmy szczęście, że udało nam się uzyskać wyświetlacz led z promocyjną ceną, ale z naszych badań wydawało się, że jesteś konkurencyjny.

—— Mr. James Suchat

Im Online Czat teraz
QC profilu
BST LED dostarcza najwyższej jakości produkty, rozwiązania i usługi, a także przewyższa wymagania klientów. Uznając, że rynek jest siłą napędową wszystkiego, co robimy, BST wdraża skuteczne procesy biznesowe, w szczególności proces kontroli jakości, który wspiera tworzenie wartości dla naszych klientów. Ściśle przestrzegamy wymagań systemów 7S, ISO9001-2008 i ISO14000 podczas całego procesu produkcji, takiego jak system kontroli jakości surowca; System kontroli jakości produkcji; Starzenie się, produkcja montażowa i testy wodoodporne wyrobów gotowych; Pakowanie i ładowanie itp. 4 systemy kontroli boków w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, ważne jest to, że wiele z naszych produktów przeszło certyfikację CE, ROHS, CCC, FCC, UL itp.

Krok 1. Automatyczny system testowania i sortowania SMD LED

Lampy LED SMD są podstawowym i najważniejszym komponentem. Jakość lamp LED SMD bezpośrednio wpływa na wydajność koloru i żywotność ekranu wyświetlacza LED. Ze względu na naszą automatyczną, wysokowydajną i testującą i sortującą maszynę SMD LED, długość fali lamp LED SMD jest kontrolowana w zakresie 5nm. to zapewnia spójność kolorów.

Krok 2. Automatyczna inspekcja optyczna

Sprawdzanie punktów lutowniczych i kontrola elementów elektronicznych

Jest to automat AOI (automatyczna inspekcja optyczna) i jest to najnowsze urządzenie BST używane do sprawdzania każdego punktu lutowania na płytce PCB. Zamiast sprawdzać wszystkie punkty lutowania nieosłoniętymi oczami, co łatwo powoduje niedokładność i awarię produktu, używamy tego najnowszego urządzenia, aby upewnić się, że nie ma luzu i niestandardowego lutowania na płytce PCB. Sprawdza również, czy wszystkie urządzenia są zamontowane w prawidłowej pozycji i czy są zamontowane we właściwy sposób.

Krok 3. Test wysokotemperaturowy

Po AOI, płytka PCB zostanie umieszczona w tej maszynie do testu w wysokiej temperaturze. Wysoka temperatura. Maszyna testująca W specyficznym środowisku, w którym jest bardzo wysoka temperatura, a wyświetlacz BST LED będzie działał w tym stanie, BST wykona wysoką temperaturę. testowanie każdego modułu, aby zapewnić, że nasze gotowe produkty mogą wytrzymać wysokie temperatury w środowisku pracy. Aby zapewnić najlepszą jakość i aby wyświetlacz LED BST działał jak najlepiej, a także aby nasi klienci mogli czerpać znacznie więcej korzyści z wyświetlacza, BST zrobi wszystko, co może, aby wszystko, co może, zrobić najlepiej.

Krok 4. Wypalanie modułu

Po zakończeniu produkcji modułu i przed wysłaniem do następnej linii produkcyjnej, BST wykona testowanie modułów zgodnie z zasadą 72-godzinnego testowania modułów zewnętrznych / wewnętrznych i z przerwami 2 ~ 5 min co 8 godzin na zasilenie moduły ponownie. Jeśli moduł działa normalnie z każdymi 8 godzinnymi zwrotami czasowymi, wówczas BST powie, że zdał test. W przeciwnym razie moduły problemów zostaną naprawione przez techników. Ten proces produkcyjny polega na znalezieniu możliwego problemu po raz pierwszy, aby zapewnić nam wysoką jakość.

Krok 5. Test starzenia się ekranu wyświetlacza LED

Po złożeniu wszystkich szaf LED wszystkie zostaną zasilone i poddane testowi starzenia, z co najmniej 72-godzinnym testem starzenia w kolorze białym.

Krok 6. test wibracyjny

Po przejściu testu starzenia się szafki, do testowania użyjemy maszyny wibracyjnej.

Krok 7. Test wodoodporności na ekranie zewnętrznym

Po przejściu testów wibracyjnych, dla wszystkich zewnętrznych ekranów umieścić w wodzie do 3 min, a następnie, aby sprawdzić wszystkie szafy i modułu w środku nie ma wody, upewnij się, że wyświetlacz led na zewnątrz zainstalowany na poziomie dowód wody musi być Przynajmniej IP65.

Krok 8. Pakowanie i ładowanie

Po zakończeniu wszystkich testów, kontrola jakości minęła, wtedy nasz pracownik wyczyści pełną szafkę, następnie użyje materiału chroniącego szafkę i umieści w specjalnej walizce lub drewnianej skrzynce. Gdy produkt będzie wysyłany, nasza praca będzie bardzo ostrożnie ładować skrzynie do kontenera.

Certyfikaty
 • Chiny ShenZhen BST Industry Co., Limited Certyfikaty

  Standard:CE

 • Chiny ShenZhen BST Industry Co., Limited Certyfikaty

  Standard:CCC

 • Chiny ShenZhen BST Industry Co., Limited Certyfikaty

  Standard:ETL

 • Chiny ShenZhen BST Industry Co., Limited Certyfikaty

  Standard:RoHS

Szczegóły kontaktu
ShenZhen BST Industry Co., Limited

Osoba kontaktowa: Mrs. Alicia

Tel: +86-13612963525

Faks: 86-755-27581624

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)